Login: 
Hasło: 
  Nie masz konta? Zapomniałeś/aś hasła? ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZMIEŃ HASŁO
ZAPISY DO XIV EDYCJA TURNIEJU
RUSZAJĄ W LUTYM 2015 ROKU!
TURNIEJ ORGANIZOWANY W RAMACH BYDGOSKIEGO GRANTU OŚWIATOWEGO PRZEZ
XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PRZY WSPÓŁPRACY UNIWERSYTETU KAZIMIERZA WIELKIEGO

Wyniki II etapu

XIV Fordońskiego Turnieju Wiedzy Algorytmicznej 2015

 

 

Kategoria liceum / technikum

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Ilość
punktów

1

Gabara Karolina

VI LO

22

2

Kończewski Wojciech

VI LO

15

Tepper Michał

VI LO

15

3

Łukanowski Karol

VI LO

13

4

Drożyński Adam

VI LO

5

5

Wasilewski Filip

LO TS

3

6

Straszkiewicz Jakub

LO TS

2

7

Kałdan Mikołaj

VI LO

0

X

Morawski Wiktor

VI LO

nieobecny

 

 

Kategoria gimnazjum

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Ilość
punktów

1

Teske Marek

G50

16

2

Walendowski Jakub

G50

15

3

Dominikowski Szymon

G50

12

4

Jurkowski Jan Paweł

G50

9

5

Dondajewski Michał

G50

6

6

Sieńkowska-Siekiera Magdalena

G50

1

X

Błajda Mateusz

G50

nieobecny

X

Marciniak Zofia

G50

nieobecna

 





Wyniki I etapu

XIV Fordońskiego Turnieju Wiedzy Algorytmicznej 2015

do drugiego etapu przechodzą osoby oznaczone jaśniejszym kolorem.

 

 




Kategoria liceum / technikum

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Ilość
punktów

1

Tepper Michał

VI LO

30

Wasilewski Filip

LO TS

30

3

Gabara Karolina

VI LO

28

4

Łukanowski Karol

VI LO

26

5

Kałdan Mikołaj

VI LO

25

Kończewski Wojciech

VI LO

25

7

Morawski Wiktor

VI LO

23,5

8

Drożyński Adam

VI LO

23

Straszkiewicz Jakub

LO TS

23

10

Jasiulewicz Jakub

VI LO

22

Piekarski Łukasz

VI LO

22

Prominski Rafał

VI LO

22

Szot Grzegorz

VI LO

22

Wnuk Kacper

VI LO

22

15

Koralewski Sławomir

LOTS

21

Muzyczuk Piotr

LO TS

21

17

Reszke Jakub

VI LO

20

18

Bąk Mateusz

VI LO

19

19

Gałgański Tomasz

VI LO

18,5

20

Gapińska Michalina

VI LO

18

Kowalkowski Piotr

VI LO

18

22

Szweda Kacper

VI LO

17

23

Gwóźdź Kamil

VI LO

12

Swatowski Andrzej

VI LO

12


Kategoria gimnazjum

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Ilość
punktów

1

Jurkowski Jan Paweł

G50

26

2

Teske Marek

G50

23

3

Walendowski Jakub

G50

22

4

Dondajewski Michał

G50

20,5

5

Błajda Mateusz

G50

19

6

Marciniak Zofia

G50

18

7

Dominikowski Szymon

G50

16

8

Sieńkowska-Siekiera Magdalena

G50

13

9

Glazik Kamil

G50

9

10

Ptasznik Jakub

G50

8

11

Eluszkiewicz Nikodem

G50

5

12

Pelowski Filip

G50

2

 

 

Drugi etap konkursu odbędzie się dnia 25 kwietnia 2015 roku o godz. 10.00 w budynku Instytutu Matematyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Adres: Bydgoszcz, Plac Weyssenhoffa 11

 

Prosimy o przybycie najpóźniej o godz. 9.45!

 

Jesteś 30322 osobą odwiedzającą stronę konkursu

Data wejścia: 2017-05-27      Godzina wejścia: 08:02:46      IP: 54.80.39.89